Lopai diagonalinėms padangoms

Galima naudoti visų tipų diagonalinėms padangoms nuo lengvojo iki sunkiojo transporto. Šie lopai yra sukurti užtikrinti saugesnį, lengvesnį, labiau ekonomišką ir ilgalaikį remontą.

Galima naudoti įvairaus tipo diagonalinėms padangoms nuo lengvojo iki sunkiojo transporto. Platus asortimentas leidžia suremontuoti bet kokio tipo ar dydžio pažeidimus. Išsirinkite padangų lopą priklausomai nuo padangos pažeidimo vietos (MB – protektoriaus, MS – padangos šonų pažeidimams remontuoti).

Maruni - ilgalaikis remontas. Gumos mišinys suteikia tvirtumą ir ilgalaikį poveikį. Taip pat turi sustiprintą vidinį sluoksnį, sudarytą iš stiprių nailono pluoštų.

„Sukibimo“ ir „sutvirtinimo“ sluoksniai yra sujungti. Galimas „šaltas“ vulkanizavimas, norint greitai ir efektyviai atlinkti remontą. Remontuojant „šalto“ vulkanizavimo metodu visada naudokite su SUPER VALKARN G/CFC-FREE; Kad remontas būtų kokybiškesnis naudokite kartu su STEM ir SEALINER / CFC FREE. Šiuos diagonalinius padangų lopus galima naudoti ir „karštam“ vulkanizavimui.

Lopai diagonalinėms padangoms

Rasta 51 prekės(-ių).

Rodoma 1-12 iš 51 prekės(-ių)

Aktyvūs filtrai