Mūsų pagrindinė veikla ratų remonto medžiagų tiekimas.

Dakota.lt - visos ratų remonto medžiagos ir įrankiai. Ventiliai, ventilių priedai, kalami bei klijuojami svareliai, klijai, lopai, bei ratų remonto įrankiai.

Plačiausias pasirinkimas aukščiausios kokybės ventilių aliuminiams ir lietiems ratams. Mes siūlome pilną asortimentą bekamerinių ventilių padangoms. Guminiai ventiliai yra pagaminti iš sintetinio gumos mišinio – EPDM. Dėl šios priežasties padangų ventiliai turi papildomą apsaugą aplinkos veiksniams, tokiems kaip – ozonas, UV spinduliai ir kiti atmosferos veiksniai. Taip pat Dakota Lt rasite ir chromuotus ventilius, kurie idealiai tinka lietiems ratams. Prekių asortimente yra ir WONDER gamintojo ventilių padangoms, kurie yra naudojami daugelio gamintojų kaip pirmoji komplektacija. Ventilių kataloge rasite ventilių vožtuvų (šerdžių), guminių ventilių, ventilių kameroms, bekamerinių ventilių, kamerinių ventilių, ventilių sunkvežimiams, ventilių traktoriams, ventilių skirtų statybinei technikai ir jų priedų.

Visų tipų ratų balansavimo svareliai: lengviesiems automobiliams bei sunkvežimiams. Speciali svarelio forma užtikrina jų universalų panaudojimą beveik visiems ratams. Gamyboje naudojama aukštos kokybės žaliavos, tiksliai laikomasi gamybos standartų, todėl gamintojas teikia itin kokybiškus ratų balansavimo svarelius. Dėl svarelių formos jie tinka visokio tipo automobiliams iki 3.5 t. Tiksliai išlieti ir apdirbti svareliai užtikrina tikslų jų svorį.

Dakota LT padangų lopų asortimentą sudaro Maruni, Dura vulk ir Prema lopai padangoms. Rasite radialinius, diagonalinius ir universalius lopus padangoms. Tai aukščiausios kokybės vulkanizavimo lopai ilgalaikiam remontui visų tipų padangoms (dviračių, lengvųjų automobilių, mikroautobusų, autobusų, sunkvežimių, pakrovėjų, žemės ūkio mašinų, statybinės ir miško technikos). Suteikiame išsamią informaciją kaip pasirinkti tinkamus padangų lopus tinkamai transporto priemonei.

Pagrindinis aspektas padangų remonto procese - atstatyti padangos pradines charakteristikas pasirenkant tinkamas vulkanizavimo medžiagas. Svarbiausia, kad vulkanizavimo medžiagos būtų pagamintos iš aukštos kokybės medžiagų, nes tai tiesiogiai susiję su žmonių saugumu. Todėl mes siūlome rinktis Maruni ar Prema vulkanizavimo medžiagas. Reikėtų nepamiršti, jog, jeigu siekiate kokybiško padangos remonto, turite naudoti to paties gamintojo visą kompleksą vulkanizavimo medžiagų, o ne maišyti skirtingų gamintojų produkcijas. Dakota Lt asortimente yra vulkanizavimo klijai ir hermetikai tiek padangoms, tiek kameroms, valikliai, montavimo pasta, ratų talko milteliai.